.

FİRMA PROFİLİ

KONTIR; Damper, Dorse ve Tanker imalat pazarlama sektöründe faaliyet göstermektedir.


20 yılı aşan üretim sürecinde tecrübeli ve teknik personeli ile pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de kaliteden ödün vermeden çalışanları ile birlikte bu sayıyı yükseltmeyi hedeflemektedir.


Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.


İmalat Halkamızın İçinde;


Damper Dorse, havuz damper, kuru yük treyleri, hafriyat damperi, konteynır taşıyıcı, lowbed dorse, silobas treyler, tenteli dorse, akaryakıt tankeri, mdf kasa dorse ve hurda damperi yer almaktadır.


Firmamız; Geçen zaman içinde pek çok şahıs, kurum, kuruluş ve firmaların damper ve dorse taleplerine başarıyla cevap vermiştir.


Gelecekte de kaliteli ürün ve hizmetten ödün vermeden bu sayıyı çok daha yukarılara taşımayı hedeflemekteyiz.


Yurtiçi Pazarlama;


Satış ve pazarlama ekibimiz, müşterilerimizin belirledikleri talepler doğrultusunda imalat yapılmasını sağlamaktadır. Ürünlerimizdeki " Kontır " etiketi hem müşterilerimizin hem de firmamızın güvencesidir.


İhracat;


Firmamız; Üretiminin bir kısmını ihraç ederek global arenada Türkiye'nin teknolojik avantajlarını temsil etmekten gurur duymaktadır. Türki Cumhuriyetler, Rusya Federasyonu, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'ya yaptığı ihracatla imalat sektöründeki yerini almıştır.


Vizyon ;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyon ;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak


HEMEN ARA